Individuální úpravy » IVECO DAILY 4x4
Iveco Daily 4x4

Sklápěcí nástavba jednostranná pro vozidla o celkové hmotnosti do 5t

 

Požadavky na podvozek:

- držák rezervy mezi nápravami

 

Rozměry:

Vnější: 2.300 x 2.100 x 700mm

Vnitřní: 2.270 x 2.030 x 700mm

Objem nástavby: cca. 3,3m³

 

Provedení:

Pomocný rám:

z ocelového profilu U 100mm, s uložením pro hydraulický válec, výztuhy v místech zvýšeného namáhání (uložení příčníků, uložení válce sklápění), konstrukce a spojení s rámem vozidla dle požadavků výrobce podvozku

 

Hydraulický okruh:

- elektrohydraulický agregát s ovládáním v dosahu řidiče s pracovním tlakem 200bar

- omezovací spínač pro třístranné sklápění

 

Korba:

- rošt korby vyroben ze speciálních profilů (podélné „U“ profily 100mm, v místě uložení hydraulického válce vyztužený, podlaha z ocelového plechu o tloušťce 3mm - HARDOX

- přední čelo hliníkové eloxované pevné o výšce 1.000mm vsazené do pevných sloupků a nad hliníkovými profily pletivo s okem 40 x 40mm. Přední čelo kopíruje profil kabiny vozidla a končí s horní hranou kabiny vozidla.

- sklopné hliníkové eloxované bočnice o výšce 700mm. Zadní hliníkové eloxované čelo na spodních pantech, sklopné, vyjímatelné zavírané do sloupků Kinnegrip K20. Na zadním čele jsou dva sklopné nástupní schůdky.

 

Příslušenství:

1 pár hliníkových zadních blatníků s lapači nečistot barevné provedení ocelových částí pomocného rámu nástavby – zelená khaki.

 

 

Součásti dodávky nástavby je plachtová konstrukce s plachtou, sklopné lavičky snadno demontovatelné s ložné plochy nástavby, ochranné mřížky zadních koncových svítilen, ochranný rám kabiny vozidla, pomocné vzduchové pérování Firestone s duálním ovládáním, větší pneumatiky MAXXIS Trepador o rozměru 37 x 12,5 R16, zásobník vzduchu o objemu 15l pro možnost dofukování kol, zadní okno v kabině vozidla s možnosti otevření, montáž navijáku s dálkovým ovládáním a všechny výše popsané úpravy jsou zapsány v TP vozidla.