Individuální úpravy » TOYOTA HILUX

7. 4. 2014 Toyota Hilux

TOYOTA Hilux - servisní vozidlo:

Izolovaná nástavba postavená z izolovaných panelů o tloušťce 30mm se zesílením pro možné kotvení vnitřního vybavení (pracovních stolů, skříněk). Podlaha je z vodovzdorné překližky o tloušťce 18mm s protismykovou úpravou. Do podlahy jsou umístěny kotevní oka s pevností v tahu 800kg, pro snadné uchycení převáženého materiálu. Dveře jsou osazeny nerezovými panty a zavírání je tříbodové s možností manipulace s vnější i vnitřní strany. Zavírání je opatřeno fabkou pro snadné uzamčení dveří. Dveře jsou olemovány hliníkovým profilem s gumovým těsněním, hliníkový profil je povrchově upraven eloxováním. Pod zadními dveřmi je umístěn zasouvací nástupní schůdek, který je integrován do zadního ocelového nárazníku. Rohové lišty nástavby jsou plastové probarvené do bílého odstínu RAL 9016.

Nástavba je postavena na pomocném ocelovém rámu, který je povrchově upraven žárovým pozinkováním, aby bylo dosaženo maximální antikorozní ochrany.  Pomocný rám nástavby je přišroubován přes kotevní místa rámu vozidla.

Vnitřní LED diodové osvětlení lze ovládat z prostoru kabiny vozidla, popř. z prostoru nástavby. Dále je v nástavbě umístěna zásuvka na 12V.

Na zadní nápravě je namontováno pomocné vzduchové pérování FIRESTONE Drive – Rite, které výrazně zlepšuje jízdní pohodlí vozidla TOYOTA Hilux. Ovládání pomocné vzduchové pérování FIRESTONE Drive – Rite, a kompresor je umístěno v kabině vozidla.