Fotogalerie » ROK 2012 » 2012 CHOINKA (stromeček)
Choinka - (stromeček)2012

V sobotu 8. prosince 2012 jsme se zůčastnili největšího offroadového srazu v Zabrze (polské Slezsko). Na srazu se sjelo okolo 300 offroadů a asi 20 quadů. Všechny offroady a quady byly z patnácti polských klubů ze Slezska. Na tento sraz jsme byli pozváni jako hosté, ale byly jsme pouze tři moravské auta.

Na programu byly ukázky záchranného systému (hasiči, doktoři, policie), kteří předváděli záchranu posádky v havarovaném vozidle a potom již začal program na který všichni netrpělivě čekali.

Byly postaveny dva trialy a ježdění jak pro "leštěnky" tak pro "normální" auta, které se nebojí jejich majitelé umazat v blátě. Nakonec byl ještě sprint na ? míle, prostě své si tady našel každý.

Na tomto srazu byl také k vidění závodní URAL Osztaszewski Team a offroad speciál AUZ EVO 5,9 l od Miroslawa Koziola který s tímto speciálem jel v roce 2008 RAINFOREST CHALLENGE.

CHOINKA je charitativní setkání příznivců offroadu, kteří dělají finanční sbírku na děti do dětských domovů a tak bylo k vidění několik Mikulášů, kteří rozdávali radost dětem a Mikulášky taky i některým dospělým. A co by to byl za offroad sraz, kdyby Mikuláš nepříjel offroadem. Více na fotkách v galerii.