»
Offroadmaraton 24HOURS Dobřany DRAGON WINCH

Offroadmaraton 24HOURS Dobřany DRAGON WINCH, byl odstartován 17. 5. 2013 v 16 hodin, již tradičním doběhnutím do vozidla. Jeden z nejrychlejších startů měl Dušan Randýsek se svým speciálem do 1000 ccm. Během čtyřiadvacetihodinovky v noci zapršelo a tak v sobotu ráno byla trať hodně těžká a auta i posádky byly obaleny veklou vrstvou bláta.

Před stratem dětí na motorkách a čtyřkolkách se počasí umoudřilo a vysvitlo sluníčko. Ale všechna voda a bláto nestačila vyschnout, a proto trať pro velké motorky a quady, které startovaly na trati, kde dojely svou čtyřiadvacetihodinovku auta všech kategorií, byla upravena. Byly z ní vynechány dva brody, ve kterých auta vyhrabala hluboké koleje. A po této úpravě odstartovaly v několika vlnách motorky a quady, kterých bylo dohromady kolem 170 strojů na svůj dvouhodinový maraton.

Kolem osmé hodiny v sobotu večer bylo vyhlášení výsledků a rozdání věcných cen, které jako jeden ze sponzorů dal výrobce navijáků DRAGON WINCH. Také absolutní vítěz Offroad maratonu 24HOURS  v Dobřanech tým KB Systém dostal jako jednu z cen naviják DRAGON WINCH HIGHLANDER.